logo filmmex.pl
Zostań premium
8
2 głosów
2

Motylek

Butterfly

Nevada, rok 1937. Jess Tyler to samotnik, który spedził lata opiekując się opuszczoną kopalnią srebra. Odwiedza go dorastająca córka Kady, która w dzieciństwie została odebrana Jessowi przez jego żonę Belle. Kady dopiero co porzucił młody bogaty mężczyzna, ojciec jej nieślubnego dziecka i członek rodziny będącej w posiadaniu kopalni, którą zajmuje się Jess. Kady ma nadzieję przy pomocy kobiecych sztuczek skłonić swojego ojca do ponownego uruchomienia kopalni, dzięki czemu otrzymałaby pieniądze, które, jak uważa, należą się jej od rodziny. Ale to nie jedyny problem, z którym musi poradzić sobie Jess. Niespodziewanie do jego chaty przybywa wraz z synkiem Kady jego starsza córka Jane, umierająca na gruźlicę Belle, Moke Blue - mężczyzna, który przed laty uwiódł żonę Jessa oraz Wash Gilespie, ojciec dziecka Kady, który teraz chce poślubić córkę samotnika.
Jeśli masz plik w lepszej jakości lub wersji, której nie mamy dodaj go teraz. Plik pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora.
Odsłon: 12771 Na filmmex.pl od: 25.09.2012. Ostatnia aktualizacja 09.01.2013 przez Gość
Korzystasz właśnie z playera bez limitu dostępnego dla użytkowników premium. Pamiętaj że masz niższy priorytet buforowania niż użytkownicy z kontem premium!
Zaloguj się aby dodawać komentarze